.

.

100M Multimode 6. נ. סיבים אופטיים כבלים (62.5/125) - SC SC

100M Multimode 6. נ. סיבים אופטיים כבלים (62.5/125) - SC SC

ILS 1498.50

סחורה
זמין.

סוג מחבר : SC-SC.נ. סוג : 6 x סטרנד.הליבה חיפוי קוטר : Multimode 62.5/125 (62.5 מיקרון).Jacketing : סיבוב ז ' קט.אורך : 100 מטר (328 רגל). 100 M Multimode 6. נ (המהווה 6 חד סימפלקס) כבל סיב אופטי (62.5/125) - SC SC.

פרטים

מבחר לקוחות