.

.

טאבולה Viridi לשימוש חוזר מסיר איפור רפידות (20 pack) עם שק הכביסה | דו-צדדית פילינג עדין קנבוס ורך כותנה אורגנית סיבובים | ידידותי לסביבה רחיץ פנים מגבוני ניקוי לכל סוגי הע?

טאבולה Viridi לשימוש חוזר מסיר איפור רפידות (20 pack) עם שק הכביסה | דו-צדדית פילינג עדין קנבוס ורך כותנה אורגנית סיבובים

ILS 14.98

סחורה
זמין.

????תוכן החבילה. כל חבילה מכילה 20 רחיץ לשימוש חוזר מסיר איפור רפידות (3.5 אינץ ' קוטר), 1 רשת כותנה שק הכביסה, ו-1 ידידותי ואטרקטיבי מיכל אחסון. ???? 100% אורגני, חומרים טבעיים - ראסה Viridi רפידות עדין ובטוח לכל סוגי העור.כל משטח הוא דו-צדדי, עם צד אחד עשוי כותנה אורגנית רכה כדי לשמש את הרגישים יותר, כגון סביב העיניים, ואת הצד השני מחומרים טבעיים קנבוס עבור פילינג עדין, הסרת קשה איפור. ????לחסוך כסף ולחיות בר קיימא אורח חיים - ראסה Viridi רפידות עשויות קיימא ביותר, השפעה נמוכה יבולים דורשים באופן משמעותי פחות מים, קרקע לעיבוד וייצור לייצר פחות גזי חממה מאשר אי-אורגני חלופות, בנוסף חופשיים מזיקים כימית אינטנסיבית תהליכים (בניגוד במבוק מוצרים). ????מכונת רחיץ לשימוש חוזר - ראסה Viridi רפידות הם התחליף המושלם עבור מזיקים פעמיות לשימוש חד-הפנים מגבונים, רפידות צמר גפן.לקבלת התוצאות הטובות ביותר, לתת את רפידות אור לשטוף ביד במים חמים ישירות לאחר כל שימוש ולאחר מכן לשטוף מכונה את רשת כותנה שק הכביסה לפי הצורך.לא נפילה לייבש את הרפידות. ????תמיכה נשית-LED עסקים קטנים ולעזור להציל את כדור הארץ - ראסה Viridi הוא קטן אבל אדיר נקבה-led צוות ייעודי כדי לסייע לאחרים לעשות פשוט, ידידותי לסביבה בחירות מבלי להתפשר על איכות.אנחנו תורמים 2% מכל רכישה לתמוך חידוש יער פרויקטים באזורים הטרופיים. ????כדור הארץ ידידותי מסיר איפור רפידות ????תוכנן להימשך שנים, אחד שלנו לשימוש חוזר רחיץ רפידות שווה אלפי חתיכות של שימוש יחיד מגבונים, פדים או צמר גפן.שלנו רפידות עשויות מ חייב אורגניים כותנה, קנבוס, שניהם מאוד בר-קיימא, השפעה נמוכה יבולים חינם מגידול תהליכים כימיים.הרך שלנו כותנה אורגנית משתמש 91% פחות מים ומייצר פחות גזי חממה מאשר את הלא-אורגני המקביל שלנו עמיד קנבוס הוא אפילו יותר עדין על פני כדור הארץ, דורש מעט מאוד מים עבור ההפקה והעיבוד, כמו גם לדרוש כמות קטנה מאוד של קרקע לטפח.בקיצור, שלנו רפידות ידידותיים על פני אמא אדמה.????דו-צדדית רכה כותנה אורגנית וטבעית קנבוס ????שלנו רפידות שני צדדים, עם צד אחד הכולל רך כותנה אורגנית לשימוש בסביבה שלך יותר באזורים רגישים כגון העיניים שלך, ואת הצד השני שמציעות עמיד קנבוס עבור פילינג עדין, הסרת קשה איפור????קל לשימוש ולא אכפת ????פשוט להוסיף מים או האהוב עליך ניקוי, טונר או אפילו טבעי שמן משטח שלך, לנקות את הפנים שלך.לקבלת התוצאות הטובות ביותר, אנו ממליצים לשטוף את רפידות ביד עם מים חמים ישירות לאחר כל שימוש, ואז לשטוף מכונה ב הכותנה רשת שק הכביסה לפי הצורך.לא נפילה לייבש את הרפידות.????אפס פסולת אריזות ????נכון, המשימה שלנו, את המוצרים שלנו ממוקמים אטרקטיבי, ידידותי לסביבה אריזה אשר יכול לשמש כדי לאחסן את רפידות או אחרת. ממוחזר????נקבה-LED עסקים קטנים ????טאבולה Viridi רפידות נוצרו על ידי קטן אבל אדיר נקבה-הובלת צוות.אנחנו אנשים ישרים שעובדים כדי לעזור לאחרים לעשות פשוט, ידידותי לסביבה בחירות מבלי להתפשר על איכות.גם אנחנו שמים את הכסף שלנו איפה שהפה על ידי תרומה של 2% על כל רכישה. כדי לתמוך מנהיגות נשית לצד חידוש יער פרויקטים באזורים הטרופיים.

פרטים

מבחר לקוחות