.

.

פעוט פעילויות לגיל הרך למידה עסוק הספר החדש 15 ערכות נושא עסוק לוח מונטסורי צעצועים לפעוטות, חושית שקט ספרים עם ABC אלפבית, מספרים, צבעים, צורה צעצועים חינוכיים עבור הי?

פעוט פעילויות לגיל הרך למידה עסוק הספר החדש 15 ערכות נושא עסוק לוח מונטסורי צעצועים לפעוטות, חושית שקט ספרים עם ABC אלפבית,

ILS 44.98

סחורה
זמין.

⭐【למידה תוך כדי משחק】 Huijing גן עסוק הספר עוזר לפעוטות ללמוד תוך כדי משחק.ההורים יכולים להשתתף הפעוט פעילויות כדי לעזור להם להבין חושבים, תופסים צבעים, ולשפר הגיוני הידע.מונטסורי צעצועים מצוינת צעצוע חינוכי שפותח עבור ילדים מעל גיל 3. ⭐【15 ערכות נושא】 הזה עסוק הספר מכסה 15 ערכות נושא, כולל מספרים, אלפבית, מזון & משקה, פירות, בעלי חיים, קשת, צבעים, צורות, גודל אפליה, תחבורה, מזג אויר, שבוע, עונות השנה, חגים כוכבי לכת.אחד הנושאים יכולה להעשיר את הילד knowledge base. ⭐【מגוון חווית למידה】 זה צעצוע חינוכי לגיל הרך היא רב-תפקודית, המאפשרת לילדים לפתח כישורי מוטוריקה עדינה, תקשורת, מילולי, פתרון בעיות מיומנויות, לשפר אוריינות בסיסית, שינון, זיהוי, ותיאום עין-יד, דמיון, תפיסה חזותית, וכו'. ⭐【בטוח לשחק】 את הפעוט למידה חושית הצעצועים מיוצרים באיכות הגבוהה ביותר בטוחה חומר אשר יעמדו דרך דורות של למידה.את הקצוות של כרטיסיות מעוגלים את הקצה של הספר מאמצת גל בצורת אנטי-עיצוב החיתוך, כדי למנוע כל נזק פוטנציאלי. ⭐【המתנה הכי טובה】 הפעוט פעילות לוח לשמור את הילדים עסוקים ולקבל רגע של שקט עבור עצמך, כאשר אתה צריך את זה.אז, זה הוא מתנה נהדרת עבור הילדים שלנו, גם עבור ההורים.זה מושלם עבור בית הספר, גן ילדים, גן ילדים, או תוספת העבודה.המלון מציע כיף חוויית למידה אינטראקטיבית עבור גן ילדים לפעוטות.

פרטים

מבחר לקוחות