.

.

תאורה שקועה - Lumary 6 אינץ 'Smart WiFi תאורה שקועה דק במיוחד חכם Downlight 13W 1100LM עם תיבת צומת תואם עם אלקסה/Google Assistant(6 אינץ' -1PACK)

תאורה שקועה - Lumary 6 אינץ 'Smart WiFi תאורה שקועה דק במיוחד חכם Downlight 13W 1100LM עם תיבת צומת תואם עם אלקסה/Google Assistant(6

ILS 53.98

סחורה
זמין.

【שליטה קולית】 תואם עם אלקסה וגוגל עוזר.דיאלוג פשוט יכול להפוך את LED תאורה שקועים או לבטל ולהתאים צבעים נוספים.לשחרר את הידיים. 【יישום בקרה חכמה】להוריד את Lumary / חכם החיים APP להתחבר וליהנות בקרה חכמה.הערה : רק תמיכה 2.4 GHz, Wi-Fi. ① להפוך את לוח הזמנים שלך כדי לכבות/על תאורה שקועה; ② בקרת תאורה שקועים בקבוצות; ③Remotely לשלוט canless led שקוע אור דרך האפליקציה; ④Share התקנים אחרים כדי לשלוט על חכם שקוע downlight יחד; ⑤With תפקוד זיכרון יישאר בחלק האחרון הגדרה שתבחר בזמן להדליק שוב, לא צריך לאפס אותו. 【בהירות כמו כן, גם אתה יכול DIY את מצבי סצנה שאתה רוצה. 【מוסיקה להשתמש הקליפ האביב כדי לתקן את זה על התקרה.חלשות : 13 W/1100 Lm.ערך : 80 W.מתח : 110-130 V.Beam זווית : 120°.פליקר-חינם, שקט, חלק עמעום, מיידי להתחיל.ליצור קבוצה של Lumary חכם downlights בבית שלך דרך APP כדי לשלוט בהם בשדה מאוחד הדרך.באותו הזמן, אתה יכול גם להגדיר קבוצות שונות למטבח, סלון, חדר שינה, וכו'.

פרטים

מבחר לקוחות