.

.

מקלדת ועכבר אלחוטיים משולבת - 2.4 GHz בגודל מלא מקלדת ועכבר להגדיר עם מקלט USB שקט מקלדת ועכבר עבור Windows, מחשב, מחשבים שולחניים, מחשבים, מחשבים ניידים (ירוק מנטה)

מקלדת ועכבר אלחוטיים משולבת - 2.4 GHz בגודל מלא מקלדת ועכבר להגדיר עם מקלט USB שקט מקלדת ועכבר עבור Windows, מחשב, מחשבים

ILS 26.98

סחורה
זמין.

2.4 GHz יציב אלחוטי - חיבור אחד USB מקלט (מאוחסן האחורי של העכבר) על המקלדת והעכבר, אין צורך להתקין כל תוכנה נוספת, יותר חזק ואמין חיבור של עד 10 מ ' (33 רגל), ללא כל עיכוב.פשוט plug and play.בגודל מלא מקלדת ועכבר משולבת - קומפקטי בגודל מלא מקלדת מגיעה עם גישה מהירה מקשים חמים, מגוונים מקשי פונקציה, ומספר pad.העכבר האלחוטי עם 1600 DPI מגביר בקרת דיוק.שקט & נוח להקליד ולחץ - מיועד פחות רעש.מכתש-החלפת מפתחות עיצוב מפחית רעש בעת הקלדה, בעוד שקט העכבר יכול להפחית 98% לחץ רעש.להימנע מטריד אנשים ברחבי בעת שימוש במשרד, בבית או בשטח ציבורי.עם ארגונומי 8° הטיה, אתה יכול להשתמש בו בנוחות רבה יותר ומרגיש פחות עייף וכואב לאחר כל יום הקלדה.חיסכון באנרגיה - מקלדת ועכבר באופן אוטומטי לעבור למצב שינה עוזבת בשימוש במשך 15 דקות.מקלדת למחשב צריך 1 x סוללת AAA ועכבר צריך 1 סוללות AA x (לא כלול).רחב תאימות - תואם עם Windows XP/Vista/7/8/10 או מאוחר יותר, מחשב אישי, מחשב נייד, מחשב שולחני, מחשב נייד.הערה : 12 מולטימדיה קיצורי דרך אינם תואמים באופן מלא עם מערכת Mac.להאיר את השולחן - חמוד מעוקל עיצוב תוסס ירוק מנטה להביא את רעננות וחיוניות לאורך כל היום, לחסוך ממך את זמן לחוץ ומשעמם הקלדה. 1* מקלדת אלחוטית. 1* עכבר אלחוטי. 1*מקלט USB (מאחורי המקלדת). 1* מדריך למשתמש. 2.4 GHz wireless מספק חזק ואמין חיבור של עד 10 מ ' (33 רגל), ללא כל עיכוב.אחד USB מקלט (מאוחסן האחורי של העכבר) על המקלדת והעכבר, אין צורך להתקין כל תוכנה נוספת.פשוט plug and play.להציל את השולחן בלאגן של כבלים שונים. 1* Wireless Keyboard1* אלחוטי Mouse1*מקלט USB (מאחורי המקלדת)1* מדריך למשתמש.

פרטים

מבחר לקוחות