.

.

כיסויים לאסלה חד פעמי, עטוף בנפרד עבור נסיעות, אידיאלי עבור ילדים ומבוגרים, לפעוטות גמילה מחיתולים בשירותים ציבוריים, עמיד למים גדול במיוחד - 20 Pack (60 Pack)

כיסויים לאסלה חד פעמי, עטוף בנפרד עבור נסיעות, אידיאלי עבור ילדים ומבוגרים, לפעוטות גמילה מחיתולים בשירותים ציבוריים, עמיד

ILS 14.98

סחורה
זמין.

✔ גדול במיוחד עיצוב - עכשיו לא לדאוג לעור שלך בא במגע עם חיידקים מכוסה שירותים.מרגיש 100% בשלום עם שלנו גדול במיוחד כיסויים לאסלה זה בשלום לכסות את כל בסיסי בגודל השירותים להשאיר אותך נקי ובריא. ✔ אין יותר מתח כאשר אתה צריך להשתמש בשירותים ציבוריים.שלנו גדול במיוחד כיסויים לאסלה גם לכסות את הצד הקדמי של האסלה כדי לשמור אותך יבש גם הטוב ביותר לפעוטות שלך על גמילה מחיתולים, קל לשימוש בנסיעות. ✔ קל לשימוש & בכושר טוב - קיפול שורות לעשות את זה קל להתפתח וכיסוי.כיסוי לשימוש.סימטרי עיצוב מהר התאמות שונות, מושבי אסלה, חוסך צרות המקום מלפנים ומאחור.את 615x630cm גודל גדול יותר מהרגיל חד פעמיות כיסויים לאסלה ולא מתאים לנו סטנדרטי מושב האסלה, מושלם עבור פעוטות, נסיעות, ושירותים. ✔ הילדים שלכם יאהבו - המגע הרך של כיסויים לאסלה, בעוד waterproof liner יהיה לשמור אותם יבשים.שלנו חד פעמיות כיסוי מושב האסלה הם הטובים ביותר כדי לעזור לילדים שלך לעשות בסיר. ✔ בשימוש נרחב עבור ציבוריים - שימוש נרחב לאירועים רבים כמו חופשה, נסיעות, טיול, קמפינג, טיול התעופה, station, אכסניות, מלון, בית חולים, פארק שעשועים, מרכז קניות, ילדים גמילה מחיתולים ועוד.מושלם עבור יולדות היגיינה, פעוטות וילדים' סיר מכסה.עמיד למים כמו זה, זה לא flushable.להשליך את זה לפח הזבל.האם אתה מודאג לגבי התפשטות טיפות, נוזלי גוף בציבור?אתה רוצה הגנה, ספיגה והיגייני הדרך כדי לענות לשיחה של הטבע כאשר אתה צריך?הישאר מוגן מפני האמבטיה. טיפות ו "השירותים " כינים" עם חד פעמיות אלה כיסויים לאסלה מ Meshu חנות שמציעה ייחודי ידידותי עיצוב! ✔ תכונות מוצר : 60 חבילת חד פעמי מכסה רך בדים לא ארוגים, עמיד למים פלסטיק אניה רצועות דביק-Slip עטוף בנפרד נייד ✔ נסיעות-מוכן להישאר בטוח, סניטרי ומוצרי באושר היגיינה בעת שימוש בשירותים בציבור עם כיסויים לאסלה, חובה עבור פעוטות, שדרוג משמעותי עבור כולם! ✔ הימנע מתעסק, מתגעגע, תקלות פעוטות וילדים צעירים נמצאים כבר מעט, הרבה פחות כאשר מוסיפים לסיר זמן לתערובת.שלנו גדול במיוחד, רחב במיוחד הפעוט ידידותי כיסויים לאסלה עשויים לתלות מעל החזית ואת הצדדים של השירותים, לצמצם מגע עם בגדים, העור – אידיאלי עבור הקטנים שאוהבים לשים את הידיים שלהם על כל דבר! ✔ החלקה דבק בטיחות רצועות שתי רצועות דביק בתחתית לאבטח את מכסה האסלה ללא מחליקים.זה חשוב בטיחותי עבור ילדים צעירים, כמו גם קשישים, אנשים עם ניידות מוגבלת. ✔ עבה מגן אטומה למים עשוי עבה, בדים לא ארוגים זה רך, סופג, עם עמיד למים פלסטיק אניה בתחתית בשביל להשלים את הרטיבות הגנה. ✔ מוכן לדרך טיולים, חופשות משפחתיות עטוף בנפרד מקופל במהירות להחליק לתוך ארנק, תיק גב, תיק החתלה או בכיס האחורי.

פרטים

מבחר לקוחות