.

.

ג ' ון Stackable פלסטיק ילדים לומדים כסאות, 20.5x12.75X11 ס מ. הכסא מושלם עבור חדר משחקים, בתי ספר, Daycares הביתה, רוז, (2-Pack)

ג ' ון Stackable פלסטיק ילדים לומדים כסאות, 20.5x12.75X11 ס מ. הכסא מושלם עבור חדר משחקים, בתי ספר, Daycares הביתה, רוז, (2-Pack)

ILS 78.36

סחורה
זמין.

✔ כיף, מרגש & קל לשימוש להיות מספיק אור עבור ילדים כדי להרים את המקום.אלה באיכות גבוהה כיסאות גם נוח עיצוב זה מאפשר לך לערום אחד על אחד בצורה מסודרת על גבי נוסף על ניקוי זמן.האנימציה צבעים הופך את הכיסאות כיף בנוסף לסביבה, מאיר את כל החדר!ילדים יהיו יותר נרגש לשחק או ללמוד : ). ✔ איכות פרמיה & דוהה עמיד עשוי עם 100% פוליפרופילן פלסטיק זה לא סדק, צ ' יפ או לקלף.מלבד היותו חסון הם גם עמעום עמידים!צבעים מלאי חיים יישארו באותו גוון עם טיפול מתאים. ✔ הטבות לאורך זמן מתן ידע, ביטחון עצמי, יושב הרגלים לכל החיים!אלה כיסאות להקים נכונה יושב הרגלי עשויים לעודד את הילדים לשבת כראוי.קל משקל הבנייה מאפשר לילדים לתמרן את הכיסא עצמם גורם להם להרגיש יותר עצמאי ובטוח!הבסיסי, צבעי היסוד מסייע לסייע למידה מוקדמת פיתוח. ✔ עמיד מחזיק עד 160 ק " ג במשקל!את חומר באיכות גבוהה בשימוש בכיסא הזה יכולה לשאת משקל של אדם מבוגר.אתה לא צריך לדאוג כל פציעות או תאונות.לא רק את הכיסא עצמו עמיד אבל הצבע הוא עשוי להישאר בצל, כשרק קניתי את זה.כל מה שאתה צריך לעשות כדי לשמור על זה הדרך לנגב אותו מעת לעת במטלית לחה או ניקוי לנגב. ✔ השקעה גדולה ג ' ון Stackable ילדים לומדים כסאות קלים לשימוש, כמו גם קל לניקוי.חסון חומרים חכמים לבנייה יצר את הכסא מושלם.אידיאלי עבור חדר משחקים, בתי ספר, DAYCARES הביתה.זה נכס גדול עבור הורים, מורים וילדים.

פרטים

מבחר לקוחות