.

.

7 רשתות רחיץ ארון בגדים ארגונית, ג ' ינס תא תיבת אחסון מתקפל בארון מגירה ארגונית בגדים מגירת רשת הפרדה התיבה בבית או בבית הספר (לבן, מ-14.2×6.7×4.7 ב)

7 רשתות רחיץ ארון בגדים ארגונית, ג ' ינס תא תיבת אחסון מתקפל בארון מגירה ארגונית בגדים מגירת רשת הפרדה התיבה בבית או בבית

ILS 14.47

סחורה
זמין.

????【חומר באיכות גבוהה】הוא עשוי רשת ניילון עם הביצוע בסדר, רך התפרים, ועמידות.זה לא קל לעוות ולא תקרוס לאחר השימוש. ????【עיצוב פרקטי】את תיבת אחסון יש 2 עיצובים, אשר יכול לענות על כל צרכי האחסון שלך יכול לפתור את רוב יומי בגדים בעיות אחסון.זה יכול להיות מקופל כדי לחסוך מקום כאשר אינו בשימוש. ????【תאים מרובים】זה מאוד מתאים לאחסון תחתונים, גרביים, צעיפים, חותלות, חצאיות, חולצות, ג ' ינס, או פריטים אחרים.ישנם מספר מדורים מיון וארגון החפצים שלך ולשמור את מרחב המחיה שלך מאורגן. ????【קל לנקות】את רשת האוורור עיצוב היגייני ונקי, ביעילות להפחית את הריח של הבגדים ושמירה על הבגדים טריים.מעובה בד אוקספורד שולי, חזק ולא מעוות, ניתן לכבס במכונת כביסה. ????【לחסוך מקום וזמן】גלוי רשת תיבת אחסון נוח לך לקחת את הבגדים, חוסכת זמן ומרחב, אשר משפר באופן משמעותי את שיעור ניצול של הארון בחלל.זה יכול לשמש שכבות מרובות ושמירה על המלתחה שלך, מגירות נקי ומסודר.את תיבת אחסון יש 2 עיצובים, אשר יכול לענות על כל צרכי האחסון שלך יכול לפתור את רוב יומי בגדים בעיות אחסון.זה יכול להיות מקופל כדי לחסוך מקום כאשר אינו בשימוש.זה מאוד מתאים לאחסון תחתונים, גרביים, צעיפים, חותלות, חצאיות, חולצות, ג ' ינס, או פריטים אחרים.ישנם מספר מדורים מיון וארגון החפצים שלך ולשמור את מרחב המחיה שלך מאורגן.

פרטים

מבחר לקוחות