.

.

השפה טיפול צרור (רוז ורוד וסגול) על ידי ל, עשה עם קוקואי. מספר שמן, חמאת שיאה, אגבה, ולא ענבים שמן, לשיכוך שפתיים יבשות (ללא אכזריות, Paraben free)

השפה טיפול צרור (רוז ורוד וסגול) על ידי ל, עשה עם קוקואי. מספר שמן, חמאת שיאה, אגבה, ולא ענבים שמן, לשיכוך שפתיים יבשות (ללא

ILS 38.98

סחורה
זמין.

השפה טיפול רוז ורוד וסגול.מכיל טבעי הוואי אגוז קוקואי. מספר נפט, תוצרת ארה " ב.הוואי קוקואי. מספר שמן אגוזים וחמאת שיאה מעניק לחות ומחייה שפתיים יבשות, תוך אגבה ו ענבים שמן מספק רמות גבוהות של נוגדי חמצון כדי לעזור להרגיע ולהגן על השפתיים מפני רדיקלים מזיקים.עובד הכי טוב עם שלנו ל-לשפשף סוכר לחלוטין שפתיים רכות!.שלנו נוסחאות paraben free, ללא תשלום פתלטים, ועל אכזריות חינם. 100% שביעות רצון אחריות : אם אתה לא מרוצה עם המוצר שלנו, צור איתנו קשר (Hanalei), אנחנו יכולים להציע החזר או החלפה.רוצה לנסות דוגמית חינם?צור איתנו קשר!.לקבל את השפה טיפול רוז ורוד וסגול במחיר מוזל.שלנו שפתיים הטיפול הוא ניסח עם תערובת של הוואי קוקואי. מספר שמן אגוזים וחמאת שיאה כדי לעזור לחות, בזמן אגבה נקטר ענבים שמן זרעי להרגיע ולהגן.השפתיים נותרו תחושה כנו, רך וחלק.

פרטים

מבחר לקוחות