.

.

גוש מופס XL ספוגיות כותנה 2.0 – תוספת סופג במבוק ספוגיות כותנה – כותנה Swabs עשה עם עמיד מקלות & טיפים המיועדות לניקוי קשה להגיע נקודות (2-Pack, 600 סה כ ניצני כותנה)

גוש מופס XL ספוגיות כותנה 2.0 – תוספת סופג במבוק ספוגיות כותנה – כותנה Swabs עשה עם עמיד מקלות & טיפים המיועדות לניקוי קשה

ILS 22.48

סחורה
זמין.

???? 3x יותר כותנה – גוש מופס XL ספוגיות כותנה 2.0 יש 3x יותר כותנה מאשר הגירסה המקורית 1 ניצנים כותנה, מה שהופך אותם לעוד יותר סופג & תוספת שימושי כל-סביב פעילויות.מגב & לנקות את כל אותם עודפי שומן, נוזלים & שאריות שלך קוורץ משקפיים & מכשירים שונים במהירות & בקלות באמצעות רק 1 אלה במבוק ספוגיות כותנה, לעומת שימוש של 3 או יותר קבוע ניצני כותנה. ????כל חומרים טבעיים – לעשות משם עם ניצני כותנה, העשוי מחומרים סינתטיים כמו פלסטיק, מקלות!גוש מופס XL ספוגיות כותנה 2.0 טבעי 100% כותנה swabs, עשה עם מוסמך חומרים מתכלים.כי אלה במבוק ספוגיות כותנה, מצפה עמידות נוספת : נקי את המכשירים שלך בלי לשבור את המקלות!. 2️⃣ 2 טיפים שונים ב 1 – גוש מופס XL ספוגיות כותנה 2.0 נועדו לשימוש מרבי!עץ אלה ספוגיות כותנה, 2 טיפים שונים – 1 חסון ציין טיפ קשה להגיע כתמים & 1 מעוגל סופר סופג טיפ טיפה עודף שאריות & נוזלים. ????לא משאיר שאריות כותנה – אנשים רבים מתלוננים על צמר גפן שאריות כאשר הם משתמשים רגילים צמר גפן לניקוי קוורץ משקפיים או מכשירים קטנים.גוש מופס פותר בעיה זו על ידי מסובב את ניצני כותנה 20x הדוק יותר מאשר עץ אחרים ספוגיות כותנה, להבטיח כי לא כותנה נשאר מאחור, & מאפשרים ניקיון ללא רבב בכל פעם. ✔️ בשפע ספוגיות כותנה אספקה – חבילה זו מכילה 2 חבילות של כותנה אורגנית, סמרטוטים, עם כל מיכל לאחר 300 ניצנים כותנה אחד, עבור סכום כולל של 600 סחבות.זה מבטיח לך ארוכת-טווח אספקת אלו כושר ספיגה גבוה, עמיד ניקוי שותפים.בנוסף, זה מגיע נייד XL תיק נסיעות, להבטיח כי אתה יכול לשאת את nifty עץ כותנה swabs בכל מקום שאתה הולך!.צבע : הגרסה המקורית.

פרטים

מבחר לקוחות