.

.

24 צבע מאכל מרוכז נוזלי העוגה צבעי מאכל סט אפייה, עיצוב, ציפוי בישול - קשת מזון צבעים צבע רפש ביצוע DIY אמנות - 25 מ fl. עוז. בקבוקים

24 צבע מאכל מרוכז נוזלי העוגה צבעי מאכל סט אפייה, עיצוב, ציפוי בישול - קשת מזון צבעים צבע רפש ביצוע DIY אמנות - 25 מ fl. עוז.

ILS 98.55

סחורה
זמין.

צבעים מגוונים - 24 צבעים עזים מאכל, כל הצבעים, אתה יכול לחשוב של, אשר הם מזון מושלם צבע על כל פינוק אפשרי.כל טיפה מספק השפעה גבוהה צבע יכול להפוך את האוכל שלך יותר אטרקטיבי ומעורר תיאבון.בטיחות - המזון הנוזלי צביעה קיט עשוי בטוח, טהור, ללא אכזריות מרכיבים, אשר להבטיח שהם מספקים צבעים מרהיבים לכל סוגי יישומים מבלי לשנות את הטעם או המרקם.קל לשימוש - כל עוגה צביעה יכול בקלות לערבב ולפזר באופן מיידי.לסחוט בקבוקים לעשות את זה קל לשלוט שלך טיפות, כך שאתה יכול לקבל את זה גוון מושלם כל הזמן.תרגיש חופשי לשלב צבעים אלה כדי להשיג את הצבע הרצון שלך!.בשימוש נרחב שלנו - הציפוי צבעים לדהות ולדמם עמיד עם בהיר נכון צבעים זמינים.בשימוש נרחב על קישוט עוגה, קרם חמאה, ציפוי פונדנט, להדביק סוכר ועוד.זה גם מושלם עבור DIY רפש, לשחק בבצק, וסבון פצצת אמבט.ערך נהדר עבור הכסף - אנו מציעים לכם יותר אפשרויות צבע, במחיר יותר.הניאון מאכל בקפידה גובש כדי ליצור מדהים אפוי או אוכל רפש.לחץ על "הוסף לעגלה" וליהנות הכיף של אפייה.צבע : 24 צבעים.

פרטים

מבחר לקוחות