.

.

אפל MFI מוסמך iPro2 Bizmount אמפר Heavy Duty בעל טלפון/תרגיל בסיס הר משולב כבל טעינה - על השמשה הקדמית שלך, לוח מחוונים - עבור ציי, מכוניות, משאיות (תואם w/iPhone 12)

אפל MFI מוסמך iPro2 Bizmount אמפר Heavy Duty בעל טלפון/תרגיל בסיס הר משולב כבל טעינה - על השמשה הקדמית שלך, לוח מחוונים -

ILS 59.92

סחורה
זמין.

אמין : i BOLT i Pro2 Biz Mount אמפר נועדה לעמוד בפני האתגרים הקשים ביותר וזה נהדר עבור Telematic מערכות וציים.זה הר יכולים להיות מותקנים על כל משטח שטוח.שמור את הטלפון שלך טעונה כאשר אתה על המסלול, באמצעות כוח רעב אפליקציות.נהדר עבור סיינפלד יישומי E-יומנים.HEAVY DUTY : חזק, רטט חופשי כפולה הכדור.i Pro2 תכונות סטנדרט בתעשייה-17 מ " מ משותף הכדור.תכונות 1-אינץ '/ 25 מ "מ / ב. גודל מפרקי כדור זה תואם את כל סטנדרטיים בתעשייה 1 סנטימטר / 25 מ" מ / ב. גודל המתאמים והזרועות.APPLE CARPLAY : סופר נוח לנהוג עם ה-i Phone שלך באופן מאובטח, קל להציג את עמדתו.חיבור השמע של המכונית או מערכת אפל המכונית לשחק עם MFI אפל אישרה תשלום, כבל סנכרון. *בטח תפוח המכונית לשחק המערכת המותקן ברכב.כבל טעינה הוא 2m זמן, הוא MFI אפל אישרה נתונים / סנכרון / כבל הטעינה.מתכווננת - מסתובב 360 מעלות לצפייה מיטבית עמדות.שני 25mm / 1 אינץ גומי-מפרקי כדור לספק מספר רב של אפשרויות הצבה כדי לקבל את התצוגה הטובה ביותר עמדות.התפס העליון הוא מתכוונן לכל גודל i Phone.קפיץ בעל עושה את זה קל פשוט כדי לעגן את הטלפון שלך ואת הכונן.תאימות : קל ההוספה והסרה.תואם עם מקרים, כולל Otterbox ו Lifeproof.אידיאלי עבור רכבי שטח, משאיות, טנדרים וג רכב עבודה.עוצב עבור i Phone 6 בתוספת/ SE / 7 / 7 פלוס / 8 / 8 פלוס / X / XS / XS מקס/ 11/ 12 .פתיחת התחתון של התיק חייב להיות 10.5 מ " מ או גדול יותר עבור משולב כבל לייטנינג.פטנט - יו. אס. פאט.לא. 6,585,212. אמין : i BOLT i Pro2 Biz Mount אמפר נועדה לעמוד בפני האתגרים הקשים ביותר וזה נהדר עבור Telematic מערכות וציים.זה הר יכולים להיות מותקנים על כל משטח שטוח.שמור את הטלפון שלך טעונה כאשר אתה על המסלול, באמצעות כוח רעב אפליקציות.נהדר עבור סיינפלד יישומי E-יומנים.HEAVY DUTY : חזק, רטט חופשי כפולה הכדור.i Pro2 תכונות סטנדרט בתעשייה-17 מ " מ משותף הכדור.תכונות 1-אינץ '/ 25 מ "מ / ב. גודל מפרקי כדור זה תואם את כל סטנדרטיים בתעשייה 1 סנטימטר / 25 מ" מ / ב. גודל המתאמים והזרועות.APPLE CARPLAY : סופר נוח לנהוג עם ה-i Phone שלך באופן מאובטח, קל להציג את עמדתו.חיבור השמע של המכונית או מערכת אפל המכונית לשחק עם MFI אפל אישרה תשלום, כבל סנכרון. *בטח תפוח המכונית לשחק המערכת המותקן ברכב.כבל טעינה הוא 2m זמן, הוא MFI אפל אישרה נתונים / סנכרון / כבל הטעינה.מתכווננת - מסתובב 360 מעלות לצפייה מיטבית עמדות.שני 25mm / 1 אינץ גומי-מפרקי כדור לספק מספר רב של אפשרויות הצבה כדי לקבל את התצוגה הטובה ביותר עמדות.התפס העליון הוא מתכוונן לכל גודל i Phone.קפיץ בעל עושה את זה קל פשוט כדי לעגן את הטלפון שלך ואת הכונן.תאימות : קל ההוספה והסרה.תואם עם מקרים, כולל Otterbox ו Lifeproof.אידיאלי עבור רכבי שטח, משאיות, טנדרים וג רכב עבודה.עוצב עבור i Phone 6 בתוספת/ SE / 7 / 7 פלוס / 8 / 8 פלוס / X / XS / XS מקס/ 11/ 12 .פתיחת התחתון של התיק חייב להיות 10.5 מ " מ או גדול יותר עבור משולב כבל לייטנינג.פטנט - יו. אס. פאט.לא. 6,585,212.

פרטים

מבחר לקוחות