.

.

מזון לתינוקות הבורא, התינוק מעבד מזון, בלנדר אנית קיטור, Multi-פונקציה מזון לתינוקות מטחנת מילס המכונה, בישול אוטומטי, מהיר חום & ניקוי עצמי מיכל מים, להפוך בריאים פירה, ?

מזון לתינוקות הבורא, התינוק מעבד מזון, בלנדר אנית קיטור, Multi-פונקציה מזון לתינוקות מטחנת מילס המכונה, בישול אוטומטי, מהיר

ILS 134.93

סחורה
זמין.

【כל אחד】WHALELOVE מזון לתינוקות הבורא יש את הפונקציה של מהביל, מיזוג ויעיל גבוה אוטומטי קיטור-תערובת.הוא מצויד גם עם חימום מהיר, חלב חם ו-אוטומטי מיכל ניקוי.את האוכל של התינוק הבורא הוא עשוי מחומרים בטוחים, עוזרת לכם לעשות טעים ומזין אוכל לתינוק. 【מהיר ויעיל】אחד-המפתח אוטומטי קיטור ומערבבים.לשים באוכל ולחץ על לחצן הפונקציה, אז זה הופך את מחית מזון.מהיר התחממות פונקציה מתאימה עבור 99% של בקבוקי תינוקות, לא רק מחממים חלב עד 104°F 3-4 דקות, אבל גם במהירות הפשרה וחימום מזון תינוקות. 【ניקוי עצמי】שונים מהמתחרים שלנו מזון לתינוקות prcoessor מיכל מים עם קוטר של 3.15 יש ניקוי אוטומטי פונקציה כדי להסיר במהירות בקנה מידה תוך 5 דקות.את להב פלדה אל חלד לא חלודה, בתחתית הקערה מצויד חלקה טבעת איטום, וזה לא קל להדליף.כל נשלף אביזרים מדיח כלים בטוח. 【בסדר בקנה מידה ערבוב】התינוק שלנו מזון בלנדר מצויד במהירות גבוהה, המנוע פועל ב-18000 R לדקה.את חזקה אל חלד לגנוב S blade יכול במהירות לערבב, לחתוך מזון, מתן התינוק רך פירה עשיר עם חומרים מזינים. 【בריא ובטוח】מזון לתינוקות הבורא הוא עשוי 100% בטוח מזון-חומרי כיתה, ללא BPA, ללא עופרת, ללא ריח.יש לו הגנה מפני התחממות יתר וכדי למנוע יבש בוער, יהיה אוטומטי נסגר אחרי 5 דקות בלי לעבוד.אם יש לך שאלות, אתה יכול לפנות שלנו לאחר מכירות שירות זה בכל עת.WHALELOVE רב תפקודי התינוק מעבד מזון, הוא משלב אוטומטי אדים ומיזוג, ניקוי אוטומטי ומהיר חימום חלב.מצויד עם מהירות גבוהה נחושת מנוע, נירוסטה S בצורת מוט חיבור הלהב, זה עושה את כל הסיבוב ערבוב.אתה יכול להכין עדין ומזין מזון לתינוקות בתוך כמה דקות, פוגש את הקטנות זקוק בשלבים שונים.את האוכל של התינוק הבורא הוא עשוי 100% בטוח החומר, והוא נועד עם יבש הבוער למניעת בטיחות להגנה.זה חייב להיות עבור הורים חדשים עם תינוקות כדי להפוך את החיים לקלים יותר.

פרטים

מבחר לקוחות