.

.

ראיית לילה WG650 5 מיליון פיקסל דיגיטלי לילה, משקפת, משקפת ראיית לילה, מכשיר הגדלה 6×50, משמש חיצונית מחנאות, ציד בלילה, וכו'. עבור קמפינג דיג חוות אבטחה או outdoo

ראיית לילה WG650 5 מיליון פיקסל דיגיטלי לילה, משקפת, משקפת ראיית לילה, מכשיר הגדלה 6×50, משמש חיצונית מחנאות, ציד בלילה, וכו'.

ILS 75.34

סחורה
זמין.

יוצא מן הכלל-אופטי בהירות, חיישן משיגה תצפית עם ביצועים גבוהים דיגיטלי ראיית לילה מונוקולריים.זה יכול בקלות להתאים את הטוב ביותר אורך המוקד על פי בפועל תצפית למרחקים. -ראיית לילה היקף קומפקטי וקל משקל,בדיוק כמו החזקת טלפון נייד ביד אחת.אידיאלי עבור מגוון רחב של פעילויות חוצות כגון ציד בלילה, מחנאות, ניווט לילה, דיג לילה, חיות בר תצפית, חילוץ, תצפית על ציפורים, וכו'. -מוצק מסגרת שהופך את משקפי ראיית לילה יציבה עבור שימוש זמן רב ושומר עליו מפני החלקה מן היד שלך.אטום תכונה יכולה למנוע רטיבות ואבק להיכנס פנימה. -בזמן השני ראיית לילה לא יכול לספק תמונות באיכות גבוהה וסרטוני וידאו ללא אור מקיף, לרוקן את הסוללות תוך דקות או שהם בלתי ניתנים פוקוס וזום, אינפרא אדום היי-טק, ראיית לילה, משקפת תכונה לא-אינפרא אדום זוהר המאיר אשר מאפשר לך להציג את חיות חשוך ללא אורות במשך שעות. -אם יש בעיות כלשהן במהלך השימוש, אנא אל תהסס ליידע אותנו, אנחנו נשיב לך תוך 24 שעות ולהציע לך את הפתרון המושלם. -אם יש בעיות כלשהן במהלך השימוש, אנא אל תהסס ליידע אותנו, אנחנו נשיב לך תוך 24 שעות להציע לך מושלם solution Structure Monocular Function type5 מיליון פיקסל דיגיטלי לילה telescope Purposetelescope כלי magnification6× 50.

פרטים

מבחר לקוחות